Menu

Materiały akustyczne służące do: izolacji lub pochłaniania dźwięków pochodzących od kanałów kanalizacyjnych i systemów kanalizacji nisko-szumowej, rurociągów przemysłowych, maszyn do zastosowań cywilnych i przemysłowych; izolacji ścian działowych budowanych w systemie tradycyjnym i zabudowie suchej (płyta kartonowo-gipsowa); tłumienia dźwięków uderzeniowych podłóg i parkietów; zastosowań w przemyśle stoczniowym i kolejnictwie.

K-FLEX K-FONIK 160-240

K-FLEX K-FONIK 160-240

Dźwiękochłonny materiał o otwartej strukturze.   Idealne rozwiązanie do izolacji akustycznej rurociągów przemysłowych i przy budowie urządzeń HVAC/R.

K-FLEX K-FONIK B

K-FLEX K-FONIK B

Dźwiękochłonna mata akustyczna ze spienionego poliuretanu z pofalowaną powierzchnią. Znajduje zastosowanie w halach sportowych, salach konferencyjnych, strzelnicach, studiach nagrań, reżyserkach radiowych i telewizyjnych, akustycznych ścianach przesuwnych, maszynowniach, itd.

K-FLEX K-FONIK FIBER-P

K-FLEX K-FONIK FIBER-P

Mata dźwiękochłonna wykonana z włókien poliestrowych.   Stosowana przy budowie maszyn i urządzeń oraz w budownictwie ogólnym do podnoszenia izolacyjności akustycznej ścian.

K-FLEX K-FONIK GK/GV

K-FLEX K-FONIK GK/GV

Izolacja akustyczna wykonana z niespienionego kauczuku o wysokiej gęstości.     Materiał przeznaczony do ochrony przed hałasem w urządzeniach, instalacjach wentylacyjnych, instalacjach sanitarnych, w budownictwie ogólnym, przemyśle stoczniowym, kolejnictwie.

K-FLEX K-FONIK P

K-FLEX K-FONIK P

Dźwiękochłonna mata akustyczna ze spienionego poliuretanu z piramidalną powierzchnią. Znajduje zastosowanie w: salach konferencyjnych, strzelnicach, studiach nagrań, reżyserkach radiowych i telewizyjnych, maszynowniach, itd.

K-FLEX K-FONIK PE GK

K-FLEX K-FONIK PE GK

Mata dźwiękoizolacyjna.   Izolacja dźwiękowa ścian betonowych lub przesuwnych, sufitów i podsufitek, garaży i kabin akustycznych, kanałów kanalizacyjnych, itd.

K-FLEX K-FONIK PU

K-FLEX K-FONIK PU

Materiał dźwiękochłonny o otwartych komórkach z pianki poliuretanowej Wykorzystywany przy budowie maszyn i urządzeń, kabin i studiów radiowych, telewizyjnych i nagrań.  

K-FLEX K-FONIK PU GK

K-FLEX K-FONIK PU GK

Materiał mieszany łączący izolację akustyczną i dźwiękochłonna piankę poliuretanową.   Idealne rozwiązanie do każdego typu izolacji dźwiękowej.

K-FLEX K-FONIK ST GK

K-FLEX K-FONIK ST GK

Dźwiękoizolacyjna mata z syntetycznej pianki kauczukowej połączonej z niespienioną gumą.   Materiał przeznaczony do ochrony przed hałasem w urządzeniach, instalacjach wentylacyjnych, instalacjach sanitarnych oraz w budownictwie.