Menu

IN-CLAD 1 1

K-FLEX był dostawcą rozwiązań w zakresie izolacji technicznej trzech stadionów w Polsce.

> PGE Arena Gdańsk Gdańsku, Polska - Pojemność: 44000 

PGE Arena Gdańsk to stadion piłkarski zlokalizowany w polskim mieście Gdańsku. Maksymalna pojemność PGE Areny to 44.000 widzów. Na stadionie swoje mecze ligowe rozgrywa w najwyższej klasie rozgrywek zespół polskiej Ekstraklasy – Lechia Gdańsk. Na stadionie PGE Arena Gdańsk zostały zastosowane otuliny K-Flex EC oraz materiały K-Flex IN CLAD.
> Inea Stadion w Poznaniu, Polska - Pojemność: 43000

Inea Stadion w Poznaniu to obiekt, na którym gospodarzem jest zespół polskiej ligi piłkarskiej Lech Poznań. Inea Stadion , który został otwarty w 1980 roku przeszedł kompletną modernizację w latach 2003 - 2010 na Mistrzostwa Europy 2012. Koszt modernizacji stadionu wyniósł 160 milionów Euro. Obecna pojemność stadionu wynosi 45.830 widzów. Dające się uzyskać wymiary boiska wynoszą 105 x 68 m, co jest maksymalnymi wymiarami przewidzianymi przez stosowne przepisy UEFA. Na stadionie użyto następujące materiały izolacyjne K-Flex: K-Flex Al Clad, K-Flex Duct Alu, K-Flex ST oraz K-Flex EC.

> Stadion Narodowy w Warszawie, Polska- Pojemność: 58500

Stadion Narodowy to stadion piłkarski znajdujący się w Warszawie, w Polsce. Budowa stadionu rozpoczęła się w 2008 i została ukończona w 2011. Stadion Narodowy został zbudowany, by gościć mecz otwarcia UEFA Euro 2012 oraz dwa mecze grupowe, a także ćwierćfinał i półfinał Euro 2012, organizowanego wspólnie przez Polskę i Ukrainę. Stadion Narodowy w Warszawie posiada wysuwany dach wykonany z PVC, który rozkłada się od brzegów stadionu (przypomina gniazdo) w kierunku środka pola. Na Stadionie Narodowym zostały zastosowane materiały izolacyjne K-Flex AL CLAD.

back to top