Otuliny, otulina - K-Flex

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest częścią grupy L`ISOLANTE K-FLEX.

Aktualnie do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w okolicach Uniejowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Uniejów (okolice)

Region: łódzkie

Główne zadania:

  • administracja serwerami oraz usługami sieciowymi Linux/Windows, Active Directory,
  • administracja serwerami bazodanowym Oracle i MySQL,
  • zarządzanie routerami UTM, Firewall, VPN,
  • automatyzacja działań oraz utrzymywanie i rozwój systemu Linux/ Windows,
  • administrowanie i serwisowanie stacji roboczych Windows oraz CNC,
  • czuwanie nad polityką bezpieczeństwa IT.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w utrzymywaniu produkcyjnych środowisk,
  • biegła znajomość działania sieci LAN/WAN, standardów sieciowych oraz protokołów,
  • doświadczenie w serwisowaniu stacji roboczych opartych na systemie Windows,
  • umiejętność analizowania i redukowania błędów w oprogramowaniu,
  • doświadczenie w administrowaniu i konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, przełączniki, firewalle, UTM),
  • dobra znajomość: systemów Microsoft Exchange, produktów Microsoft System Center, Active Directory,
  • praktyczna wiedza z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows,
  • praktyczne doświadczenie w konfiguracji i zarządzanie zasobami dyskowymi i systemami backupu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie branżowej literatury IT,
  • samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowym atutem będzie

  • praktyczna znajomość języka PHP,
  • znajomość Oracle SQL i MySQL,
  • doświadczenie w zakresie obsługi programu MAAT,
  • znajomość środowiska VMware i Veeam Backup,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

back to top