Menu

L`ISOLANTE K-FLEX to włoska firma specjalizująca się w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej, która dzięki swoim przedstawicielstwom handlowym i zakładom produkcyjnym jest obecna na całym świecie. Produkty i kompleksowe rozwiązania izolacyjne K-FLEX znajdują zastosowanie w wielu sektorach: od budownictwa do transportu, od przemysłu petrochemicznego do odnawialnych źródeł energii.

L`ISOLANTE K-FLEX to lider na światowym rynku dzięki jakości i innowacyjnej technologii swoich produktów, które z punktu widzenia zmniejszenia zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych odgrywają niezwykle istotną rolę.


         
  NA ŚWIECIE      
  L'ISOLANTE K-FLEX posiada 11 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w:  
  ● Włochy (Roncello – siedziba główna) ● USA ● Polska  
  ● Rosja ● Malezja ● Dubaj  
  ● Chiny (2 zakłady produkcyjne) ● Indie ● Turcja  
  L’ISOLANTE K-FLEX dzięki posiadanym przedstawicielstwom handlowym jest obecny w Hiszpanii, Norwegii,Niemczech, Francji,Wielkiej Brytanii, Polsce, Rosji, Ukrainie, Singapurze, Australii, Egipcie, Czechach/Słowacji, Państwach Bałtyckich, Rumunii i Singapurze.  
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest polskim oddziałem L`ISOLANTE K-FLEX.

Oferujemy izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa w tym techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych oraz instalacji gazów technicznych. Ponadto oferujemy materiały do walki z hałasem i innych wszechstronnych zastosowań akustycznych.

Oferujemy naszym klientom rozwiązania z zakresu techniki izolacyjnej spełniające najwyższe wymagania techniczne, tworząc jednocześnie bardzo dogodny serwis – prosty sposób zamawiania, dostępność do produktów na terenie całego kraju, szybkie dostawy w dowolne miejsce w Polsce, łatwość uzyskania porady czy pomocy technicznej.

Dążymy do uzyskania satysfakcji klienta poprzez sprawną obsługę, ofertę uproszczenia prac montażowych przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu techniki izolacyjnej, pomoc i opiekę techniczną na każdym etapie współpracy – od zapytania do montażu.

Misją naszej firmy jest zdobycie pozycji lidera na rynku izolacyjnych materiałów kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami całej grupy IK na świecie.

 

back to top